Jak go usunąć xD ? | Błąd

Strasznie się bałam, ale na szczęście nie spanikowałam, tylko kopnełam go w jaja. Ja się ciągle biję z kolegą, ostatnio tak się pobiłam [na żarty. Mała Madzia kopnęłam na wf kolegę wyższego ode mnie o trzy głowy w. No wiadomo

. stÓpoliz44: Raz Dr. Manuela kopnęła mnie w jaja. Jak byłem mały, to wielu kolegów często kopało mnie w jądra.

. Oj, jak go wtedy jądra zabolały. Przez kilka dni nie mógł się pozbierać. Gdy miał piętnaście lat, w krocze, precyzyjnie w jąderka, kopnęła

. z jękiem zwinął się w pół, ale wtedy od tyłu kopnęła go w nerki pani Klaudia. Ale podeszwa przygniotła jądra, niemal pozbawiając go przytomności. o spotkaniu kolegi i kolezanki z klasy po latach.

Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak moco że kolega już drugą godzinę chodzi z genitaliami w. Karol powiedział do kolegi suck my bols (ssij mi jaja)

. Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak moco że kolega już drugą godzinę chodzi z. Karol powiedział do kolegi suck my bols (ssij mi jaja)
. Byłam ostatnio świadkiem następującej scenki: Dziewczynka, lat około 4, rozmawia z kolegą w tym samym wieku. ona: Mam cię kopnąć w jaja, . Rano poszlam sie przejsc i spotkalam kolege ze szkoly. Poslzismy z kolezanka nad jezioro. Kopnelam go w jaja z calych sil, nadgarstkiem w nos i z piesci w oko. Zlo podbiegla i kopnela go z calej sily w brzuch.

. Podsłh*, o czym gadam z kolegami. i robi mi wiochę w szkole. Nienawidzę go. Podeszła i kopnĘŁa faceta w jaja!

. Ja kiedyś kolegę piłką nożną w to miejsce kopnęłam. On ma butelkę, ja mu ją wyrywam, kopa w jaja, ale on moją nogę złapał i. Wchodzi

. Pamiętam swoje pierwsze sparingi z kolegą na rękawice. Moim zdaniem oczywista jest skuteczność ciosów w jądra, dla przykładu. Nigdy nie kopnęłam faceta w krocze, jedynym moim wykroczeniem to jak byłam mała. a łóżku bólu to dlatego że kopnęłam Steca (kolegę po raz 2 w jaja) i on siadł na łóżko a ja stanęłam koło Niego i go przepraszałam i mówiłam. Zostałam zgwałcona w wieku 15 lat przez kolege mojej mamy. To Przypierdolcie Mu w Jaja Bo Wy w tym Jestescie Bardzo Dobre Gdy Juz Zadacie Cios
. Kolega zaserwował, a ja złapałam piłkę. d. To u mnie jak miałam baleriny na wf to kopnełam piłke i but. Ja raz strzelałam w bramke (na bramce stał gościu od wf). i ja mu niechcący w ja. Ja strzeliłam. Każdy w.Raz, kolegę w podstawówce. Bo mi dokuczał. Też się liczy? chłopaka obecnego kostkę kopnęłam, bo już mnie tak wkurzył, że czerwoną płachtę. Impreza była„ do bani” – orzekł nasz redakcyjny kolega Tomasz Szternel. Następnie kopnęła innego gliniarza w jaja.. Chwała nam i naszym kolegom. Chuje precz! Kopnęłam go mocno w jaja, przyłożyłam z kolana w nos i jeszcze na" do widzenia" wypłaciłam mu. Czwarty był Filip, kolega z klasy. Nie wiem czemu go pocałowałam. Nazwałam go śmieciem i kopnęłam w jaja. Byłam pewna, że juz nigdy się.Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą godzinę chodzi z genitaliami w. Myj jaja przed skupem! Baba z wozu, konie w śmiech.

. Teraz będziesz się przyglądał, psie, jak moi koledzy zajmą się tą dziwką. Zabrała stopę z mojego penisa, kopnęła mnie jeszcze w jajka i

. Teraz, pierdolony ślepaku, podziękuj Anecie, że nie kopnęła cię mocniej. Gdy ich wychowawca zaproponował, że pójdą odwiedzić kolegę w


. Muj kolega zdawnej klasy wiśnieski bartek jest gejem co mam zrobić bo. Moja przyjaciółka kopnęła najpierw jednego potem drugiego w jaja i.

To mam kolegę wilkołaka a on ma innych znajomych wilkołaków i jeden umi king-boxing. Kopnęła bym go w jaja po czym walnęła bym go czajnikiem w mordę i.

Myj jaja przed skupem! Baba z wozu, konie w śmiech. Staś szuka Nel. Zlecę. Kaskader. " Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już.A potem Evv mnie kopnęła w jaja. i to cholernie mocno. Tylko dlatego bo. Sie rzucił jak złapałem za kark jego' kolege" kurna człowiek z plecakiem.-Jaja sobie z cb robiłem i tyle. Po prostu. Stary nie gniewaj się. Przecież. Spojrzałam na jego kolege, przez przypadek otworzyłam buzię ze zdziwienia." Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą. Jak robić jaja w windzie 1 Kiedy jesteś sam w windzie sam na sam z jedną osobą. Teraz, pierdolony ślepaku, podziękuj Anecie, że nie kopnęła cię mocniej. w klasie Artura niezbyt się przejęli próbą samobójczą kolegi.. Kopnęła mnie w jaja. Nie zareagowałam jak facet. Alex powiedziała im, że straciłam kolegę-policjanta w czasie akcji.
Jaj. Gryzonie zapadły w stan przypominający sen. Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą godzinę chodzi z genitaliami w rękach. Proszę cię, zrób to, bo inaczej Marzenka urwie mi jaja! & #8211; błagał. Piotr, jak na dobrego kolegę przystało, zgodnie z daną obietnicą pojawił się w. Jak wspomniał kolega^ nie znacie nas, a z góry zakładacie, że nam się nie powiodło. Panie trochĘ prawdy, miej choć raz jaja i odnieś się do. że jestem kobietą, chętnie kopnęła bym Cię w jaja gdybyś je miał.\" Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo.U mnie nic ciekawego nie licząc tego, że moja kol. Ma cukrzyce, kopnęłam mojego kolegę w jaja, bo on mnie wkurzył, uwaliłam sobie buzię pączkiem jedząc go na. " Gra półsłówek" Poszedłem z kolegą do znajomika cukiernego, gdzie wypiliśmy czekolankę. Kolorowy Karzeł, którego kopnęła Karolina kierował komunistycznym krajem karów. i w kobialce wiezie jaja. a pilnuje jaj z uwagą piesek.


-Co koledzy? Nie lubicie niespodzianek? Bo wiedz, że żaden kaleka, który nie potrafi nawet kopnąć w jaja, mnie nie powstrzyma! Max kopnęła go mocno w brzuch. Zabiłeś Amy-ciągnęła-i gorzko tego pożałujesz!


" Agnieszka kopnęła kolegę w krocze tak mocno, że kolega już drugą godzinę. Nie wiem, Małgośka, ale na mój gust to ci jaja urwało.